Yhteystiedot

Seura

Urheilutoimenjohtaja Tommy Koponen, tommy.koponen(at)peliveljet.com, 0500 548 646 (Miehet/Pojat)
Urheilutoimenjohtaja Tuulikki Kangasluoma, tuulikki.kangasluoma(at)peliveljet.com, 0440 761 539 (Tytöt)
Hallituksen puheenjohtaja Petra Anttila, petra.anttila(at)peliveljet.com
Nuorisovalmennuspäällikkö Matti Pollari, matti.pollari(at)gmail.com, 050 3260 496
Seuratyöntekijä Tuomas Mustonen, toimisto(at)peliveljet.com, 050 4322 508 (ti-to)
Seuratutor Lasse Keskinen, lasse.keskinen@seinajoki.fi, 040 7748 754

Ilmoittaudu joukkueeseen

Miehet II

Jani Pusa, joukkueenjohtaja / 040 7426501 / jani.pusa(at)gmail.com

Miehet III

Pertti Ahokas, jojo /0500-508763 / pertti.ahokas(at)netikka.fi
Kari Rajala, jojo / 0400661085 / kari(at)troxia.com

A-pojat

Ville Manner, valmentaja / 0440-413604 / mannerville(at)gmail.com
Anssi Pietilä, valmentaja / 045-1235555 / anssipietila(at)hotmail.com
Hannu Lallukka, yhteyshenkilö /  040-5740313  / hannu.lallukka(at)netikka.fi

A-pojat akatemia

Pertti Ahokas, jojo /0500-508763 / pertti.ahokas(at)netikka.fi
Kari Rajala, jojo / 0400661085 / kari(at)troxia.com

B-Pojat edustusjoukkue

Anssi Pietilä, valmentaja / 045-1235 555 / anssipietila(at)hotmail.com
Janne Oosi, jj. / 040-839 0051 / janne.oosi(at)gmail.com
Harri Haukkala, jj / 040-5856 724 / harri.haukkala(at)msk.fi
Taina Virsula, rahastonhoitaja / 050-5161 958 / taina.virsula(at)hotmail.fi

B-Pojat kilpajoukkue

Pauliina Talvitite, joukkueenjohtaja / 040-8302382 / pauliina.talvitie(at)gmail.com
Heidi Karjanlahti, rahastonhoitaja / 040-5385204 / heidi.karjanlahti(at)gmail.com

B-Pojat aluejoukkue

Pertti Ahokas, jojo /0500-508763 / pertti.ahokas(at)netikka.fi
Vesa Pihlajasalo, jojo

A-tytöt

valm. Marika Kääriäinen / 040-7332650 / marika.kaariainen(at)hotmail.com
valm. Ida Pajukoski
Rauno Hämäläinen, Joukkueenjohtaja / 0400 827615 / muonilanalekka(at)gmail.com
Birgit Husso, Rahastonhoitaja / 045 1352064 / Birgit.husso(at)gmail.com

B-Tytöt -01-02

Valmentaja Inka Kilpijärvi / 0505940490 / inka934(at)hotmail.com
Juha Liljeqvist, jojo / 0505929651 / juha.liljeqvist(at)ilmajoki.fi
Pia Liljeqvist, rahastonhoitaja /0400560271 / pia.liljeqvist(at)gmail.com
Joukkueeseen mahtuu uusia pelaajia!

C1-pojat -02

Ville Manner, valmentaja / 0440-413604 / mannerville(at)gmail.com
Samuli Kivimäki, valmentaja
Kari Rajala, jojo / 0400661085 / kari(at)troxia.com

C2-pojat -03 Edustus

Joukkueenjohtaja, Pekka Mäntyharju / 040 4829075 / pekka.mantyharju(at)atria.fi
Valmentaja Roni Takala / 040-6688507
Rahastonhoitaja Niina Korpela

C2-pojat -03 Kilpa

Joukkueenjohtaja Pasi Mutikainen / 0503660287 / pasi.mutikainen(at)elisanet.fi
Rahastonhoitaja  Elina Koski
Valmentaja  Roni Takala / 040-6688507

D1-pojat -04

Jari Karjalainen, valmentaja / 040-5273986
Ila Korkonen, valmentaja / 044-3043228
Irene Viita, valmentaja / 050-9133121
jojo Marko Takala / marko.takala(at)elisa.fi

D-tytöt -05-06

Jani Toivonen, valmentaja / 050-345 5242/ jarvasto(at)gmail.com
Vilma Kangas, valmentaja
Auranen Kati, joukkueenjohtaja/ 050-561 7248/ kati.auranen(at)gmail.com
Sikkilä Heidi, joukkueenjohtaja/ 040-965 7510/heidi.sikkila(at)gmail.com
Tuula Ulve,joukkuuenjohtaja/ 050-567 4447/ tuulaulve(at)gmail.com
Koko joukkueenjohdon tavoitat kerralla pelisisko(at)gmail.com

D2-pojat 05

Joukkueenjohtajat:
Marko Orpana / 050-370 7722 / mve.orpana(at)gmail.com
Harri Ankkuri / 040-545 2423 / harri.ankkuri(at)netikka.fi
Jani Kantokoski / 0440-100 450 / jani(at)kantokoski.fi

Valmentajat:
Teemu Uusitalo, Kaappoo Saari

Rahastonhoitaja:
Mari Kallio / 040-7040935 / mari.kallio(at)netikka.fi

E-tytöt -07-08

Irene Viita, valmentaja / 050-9133121

E1-Pojat 06 punainen

Joukkueenjohtaja: Marko Takala / 0505666584 / marko.takala(at)elisa.fi
Rahastonhoitaja: Maarit Takala / 0503431523 / maarit.takala(at)elisa.fi
Valmentaja: Ahokas Niklas / 050 517 1297 / niklas.ahokas17(at)gmail.com
Valmentaja: Uusi-Pohjola Arttu / 044 991 1195 / arttu.uusi-pohjola(at)netikka.fi

E2-Pojat 07 sininen

Jyrki Kuoppala jojo / jyrki.kuoppala(at)edu.seinajoki.fi
Matias Järvinen, ohj.
Olli Pirhonen jojo / olli.pirhonen(at)ilkka-yhtyma.fi
Tuukka Rajala, ohj.

E2-Pojat 07 punainen

Valmentaja: Juho Repo
Valmentaja: Eetu Erikoinen
Ari Vuorimäki, jojo / 044 539 4628 / ari.vuorimaki(at)gmail.com

F1-pojat -08

Vesa Leppälä, jojo / vesku.leppala(at)gmail.com
Mikko Tanhuamäki, rahastonhoitaja / 044 425 5111 / mikko.tanhuamaki(at)seinajoki.fi

KERHORYHMÄT:

F-06-07 Poikien pallokerho

toimisto@peliveljet.com

G- 09 Poikien pallokerho

toimisto@peliveljet.com

G- 10 Poikien pallokerho

toimisto@peliveljet.com

SEINÄJOEN PELIVELJET

SPV:N TOIMISTO

Anna palautetta
toimistopeliveljet.com
050 432 2508
Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki

Seinäjoen Peliveljet ry (SPV) on vuonna 1994 perustettu salibandyn erikoisseura. Seura edistää salibandykulttuuria toiminta-alueellaan tarjoamalla huipputason kilpaurheilu- sekä harrastetason toimintaa yhä uusille ryhmille.