Yhteystiedot

Seura

Urheilutoimenjohtaja Tommy Koponen, tommy.koponen(at)peliveljet.com, 0500 548 646
Hallituksen puheenjohtaja Petra Anttila, petra.anttila(at)peliveljet.com
Sihteeri Tuulikki Kangasluoma, tuulikki.kangasluoma(at)peliveljet.com, 0440 761 539
Nuorisovalmennuspäällikkö Matti Pollari, matti.pollari(at)gmail.com, 050 3260 496
Seuratyöntekijä Sami Koski, toimisto(at)peliveljet.com, 050 4322 508 (toimistopäivä torstai, muulloin sähköposti)
Seuratutor Lasse Keskinen, lasse.keskinen@seinajoki.fi, 040 7748 754

Ilmoittaudu joukkueeseen

Miehet II (3 div)

Jani Pusa, joukkueenjohtaja / 040 7426501 / jani.pusa(at)gmail.com

Miehet III (4 div)

Pertti Ahokas, jojo /0500-508763 / pertti.ahokas(at)netikka.fi
Kari Rajala, jojo / 0400661085 / kari(at)troxia.com

A-pojat

Ville Manner, valmentaja / 0440-413604 / mannerville(at)gmail.com
Juha Keskinen, joukkueenjohtaja / 0500 667 316 / juha.keskinen(at)kontio.fi

A-pojat akatemia

Pertti Ahokas, joukkueenjohtaja /0500-508763 / pertti.ahokas(at)ahokkaanautomies.fi
Kari Rajala, joukkueenjohtaja / 0400661085 / kari(at)troxia.com

B-Pojat edustusjoukkue

Anssi Pietilä, valmentaja / 045-1235 555 / anssipietila(at)hotmail.com
Taina Virsula, rahastonhoitaja / taina.virsula(at)hotmail.fi
Heidi Karjanlahti, rahastonhoitaja / 040-5385204 / heidi.karjanlahti(at)gmail.com

B-Pojat kilpajoukkue

Kari Rajala, jojo / 0400661085 / kari(at)troxia.com

A-tytöt / Naiset 2 div

Marika Kääriäinen, valmentaja / 040-7332650 / marika.kaariainen(at)hotmail.com
Ida Pajukoski, valmentaja
Rauno Hämäläinen, joukkueenjohtaja / 0400 827615 / muonilanalekka(at)gmail.com
Birgit Husso, rahastonhoitaja / 045 1352064 / Birgit.husso(at)gmail.com

B-Tytöt -01-02

Inka Kilpijärvi, valmentaja / 0505940490 / inka934(at)hotmail.com
Juha Liljeqvist, jojo / 0505929651 / juha.liljeqvist(at)ilmajoki.fi
Pia Liljeqvist, rahastonhoitaja /0400560271 / pia.liljeqvist(at)gmail.com
Joukkueeseen mahtuu uusia pelaajia!

C1-pojat -03 Edustus (SPV/Jymy)

Johanna Yli-Hakala, joukkueenjohtaja / 0440 151 955 / jonnayh10(at)gmail.com
Anna Niemistö, joukkueenjohtaja / anna.k.niemisto@gmail.com
Heli Pihlaja, rahastonhoitaja

C1-pojat -03 Kilpa (SPV/Jymy)

Johanna Yli-Hakala, yhteyshenkilö / 0440 151 955 / jonnayh10(at)gmail.com
Anna Niemistö, joukkueenjohtaja / anna.k.niemisto@gmail.com
Heli Pihlaja, rahastonhoitaja

C2-pojat -04 edustus

Jari Karjalainen, valmentaja / 040-5273986
Irene Viita, valmentaja / 050-9133121

Hannu Lahti, joukkueenjohtaja / 050 380 1735 / hannu.lahti(at)ruukki.com
Mikko Kauttu, varajojo / 050 3573722 / mikko.kauttu(at)luukku.com
Virpi Finnilä, rahastonhoitaja / 050 591 6026 / virpi.finnila(at)gmail.com

C2-pojat -04 kilpa

Jari Karjalainen, valmentaja / 040-5273986
Irene Viita, valmentaja / 050-9133121

Kai Loikkanen, joukkueenjohtaja / 0400 736 876 / kai.loikkanen(at)netikka.fi
Jukka Myllyniemi, rahastonhoitaja / jukka.myllyniemi(at)netikka.fi

D-tytöt -05-06

Jani Toivonen, valmentaja / 050-345 5242/ jarvasto(at)gmail.com
Vilma Kangas, valmentaja
Auranen Kati, joukkueenjohtaja/ 050-561 7848
Sikkilä Heidi, joukkueenjohtaja/ 040-965 7510
Tuula Ulve, joukkuuenjohtaja/ 050-567 4447
Koko joukkueenjohdon tavoitat kerralla pelisisko(at)gmail.com

D1-pojat 05

Joukkueenjohtajat:
Marko Orpana / 050-370 7722 / mve.orpana(at)gmail.com
Harri Ankkuri / 040-545 2423 / harri.ankkuri(at)netikka.fi

Valmentajat:
Teemu Uusitalo, Jani Kantokoski

Rahastonhoitaja:
Mari Kivimäki / 040-7040935 / marikivimaki1(at)gmail.com

E-tytöt -07-08

Irene Viita, valmentaja / 050-9133121

D2-Pojat 06 punainen

Joukkueenjohtaja: Marko Takala / 0505666584 / marko.takala(at)elisa.fi
Rahastonhoitaja: Maarit Takala / 0503431523
Valmentaja: Tuomas Kujala / 0405213798 / tuomas.kujala(at)atria.com
Valmentaja: Anssi Pietilä / 0451235555 / anssipietila@hotmail.com

E1-Pojat 07

Ari Vuorimäki, jojo / 044 539 4628 / ari.vuorimaki(at)gmail.com
Jyrki Kuoppala jojo / 0400 939 326/ jyrki.kuoppala(at)edu.seinajoki.fi

E2-pojat -08

Vesa Leppälä, jojo / vesku.leppala(at)gmail.com
Mikko Tanhuamäki, rahastonhoitaja / 044 425 5111

F1-pojat -09

Mikko Salmenkanas, jojo / spv.f2(at)salmenkangas.com

F2-pojat -10

toimisto(at)peliveljet.com

G-pojat -11

sami.ojanpera(at)gmail.com

 

KERHORYHMÄT:

F-06-08 Poikien pallokerho

toimisto(at)peliveljet.com

G- 09 Poikien pallokerho

toimisto(at)peliveljet.com

G- 10 Poikien pallokerho

toimisto(at)peliveljet.com

SEINÄJOEN PELIVELJET

SPV:N TOIMISTO

toimistopeliveljet.com
050 432 2508
Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki

Seinäjoen Peliveljet ry (SPV) on vuonna 1994 perustettu salibandyn erikoisseura. Seura edistää salibandykulttuuria toiminta-alueellaan tarjoamalla huipputason kilpaurheilu- sekä harrastetason toimintaa yhä uusille ryhmille.