Yhteystiedot

Seura

Urheilutoimenjohtaja Tommy Koponen, tommy.koponen(at)peliveljet.fi, 0500 548 646
Hallituksen puheenjohtaja Petra Anttila, petra.anttila(at)peliveljet.com
Sihteeri Tuulikki Kangasluoma, tuulikki.kangasluoma(at)peliveljet.fi, 0440 761 539
Nuorisovalmennuspäällikkö Matti Pollari, matti.pollari(at)gmail.com, 050 3260 496
Seuratyöntekijä Sami Koski, toimisto(at)peliveljet.fi, 050 4322 508 (puhelinaika ma-pe klo 11-13, muulloin sähköposti)
Seuratutor Lasse Keskinen, lasse.keskinen(at)seinajoki.fi, 040 7748 754

Ilmoittaudu joukkueeseen

Miehet II (3 div)

Jani Pusa, joukkueenjohtaja / 040 742 6501 / jani.pusa(at)gmail.com

Miehet III (4 div)

Pertti Ahokas, jojo /0500 508 763 / pertti.ahokas(at)netikka.fi
Kari Rajala, jojo / 040 066 1085 / kari(at)troxia.com

A-pojat

Ville Manner, valmentaja / 0440 413 604 / ville.manner@peliveljet.com
Juha Keskinen, joukkueenjohtaja / 0500 667  316 / juha.keskinen(at)kontio.fi
Jaana Juupajärvi, rahastonhoitaja / 040 511 8363  / jaana.juupajarvi(at)elisanet.fi

A-pojat akatemia

Pertti Ahokas, joukkueenjohtaja /0500 508 763 / pertti.ahokas(at)ahokkaanautomies.fi
Kari Rajala, joukkueenjohtaja / 0400 661 085 / kari(at)troxia.com

B-Pojat edustusjoukkue

Anssi Pietilä, valmentaja / 045 1235 555 / anssipietila(at)hotmail.com
Taina Virsula, rahastonhoitaja / taina.virsula(at)hotmail.fi
Heidi Karjanlahti, rahastonhoitaja / 040 538 5204 / heidi.karjanlahti(at)gmail.com

B-Pojat kilpajoukkue

Kari Rajala, jojo / 0400 661 085 / kari(at)troxia.com

A-tytöt / Naiset 2 div

Mikko Vasanko, valmentaja / 0405880641 / mikko.vasanko(at)seinajoki.fi
Rauno Hämäläinen, joukkueenjohtaja / 0400 827 615 / muonilanalekka(at)gmail.com
Birgit Husso, rahastonhoitaja / 045 135 2064 / Birgit.husso(at)gmail.com

B-Tytöt -01-02

Inka Kilpijärvi, valmentaja / 050 594 0490 / inka934(at)hotmail.com
Juha Liljeqvist, jojo / 050 592 9651 / juha.liljeqvist(at)ilmajoki.fi
Pia Liljeqvist, rahastonhoitaja /0400 560 271 / pia.liljeqvist(at)gmail.com
Joukkueeseen mahtuu uusia pelaajia!

C1-pojat -03 Edustus (SPV/Jymy)

Johanna Yli-Hakala, joukkueenjohtaja / 0440 151 955 / jonnayh10(at)gmail.com
Anna Niemistö, joukkueenjohtaja / anna.k.niemisto@gmail.com
Heli Pihlaja, rahastonhoitaja

C1-pojat -03 Kilpa (SPV/Jymy)

Johanna Yli-Hakala, yhteyshenkilö / 0440 151 955 / jonnayh10(at)gmail.com
Anna Niemistö, joukkueenjohtaja / anna.k.niemisto@gmail.com
Heli Pihlaja, rahastonhoitaja

C2-pojat -04 edustus

Jari Karjalainen, valmentaja / 040 527 3986
Irene Viita, valmentaja / 050 913 3121

Hannu Lahti, joukkueenjohtaja / 050 380 1735 / hannu.lahti(at)ruukki.com
Mikko Kauttu, varajojo / 050 357 3722 / mikko.kauttu(at)luukku.com
Virpi Finnilä, rahastonhoitaja / 050 591 6026 / virpi.finnila(at)gmail.com

C2-pojat -04 kilpa

Jari Karjalainen, valmentaja / 040 527 3986
Irene Viita, valmentaja / 050 913 3121

Kai Loikkanen, joukkueenjohtaja / 0400 736 876 / kai.loikkanen(at)netikka.fi
Jukka Myllyniemi, rahastonhoitaja / jukka.myllyniemi(at)netikka.fi

D-tytöt -05-06

Jani Toivonen, valmentaja / 050 345 5242/ jarvasto(at)gmail.com
Vilma Kangas, valmentaja
Auranen Kati, joukkueenjohtaja/ 050 561 7848
Sikkilä Heidi, joukkueenjohtaja/ 040 965 7510
Tuula Ulve, joukkuuenjohtaja/ 050 567 4447
Koko joukkueenjohdon tavoitat kerralla pelisisko(at)gmail.com

D1-pojat 05

Joukkueenjohtajat:
Marko Orpana / 050 370 7722 / mve.orpana(at)gmail.com
Harri Ankkuri / 040 545 2423 / harri.ankkuri(at)netikka.fi

Valmentajat:
Teemu Uusitalo, Jani Kantokoski

Rahastonhoitaja:
Mari Kivimäki / 040 704 0935 / marikivimaki1(at)gmail.com

E-tytöt -07-08

Irene Viita, valmentaja / 050 913 3121

D2-Pojat 06 punainen

Joukkueenjohtaja: Marko Takala / 050 566 6584 / marko.takala(at)elisa.fi
Rahastonhoitaja: Maarit Takala / 050 343 1523
Valmentaja: Tuomas Kujala / 040 521 3798 / tuomas.kujala(at)atria.com
Valmentaja: Anssi Pietilä / 045 123 5555 / anssipietila@hotmail.com

E1-Pojat 07

Ari Vuorimäki, jojo / 044 539 4628 / ari.vuorimaki(at)gmail.com
Jyrki Kuoppala jojo / 0400 939 326/ jyrki.kuoppala(at)edu.seinajoki.fi

E2-pojat -08

Vesa Leppälä, jojo / vesku.leppala(at)gmail.com
Mikko Tanhuamäki, rahastonhoitaja / 044 425 5111

F1-pojat -09

Mikko Salmenkanas, jojo / spv.f2(at)salmenkangas.com

F2-pojat -10

toimisto(at)peliveljet.fi
Miikka Autio, jojo / mautio(at)pp.nic.fi

G-pojat -11

sami.ojanpera(at)gmail.fi

 

KERHORYHMÄT:

F-06-08 Poikien pallokerho

toimisto(at)peliveljet.fi

G- 09 Poikien pallokerho

toimisto(at)peliveljet.fi

G- 10 Poikien pallokerho

toimisto(at)peliveljet.fi

SEINÄJOEN PELIVELJET

SPV:N TOIMISTO

toimistopeliveljet.com
050 432 2508
Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki

Seinäjoen Peliveljet ry (SPV) on vuonna 1994 perustettu salibandyn erikoisseura. Seura edistää salibandykulttuuria toiminta-alueellaan tarjoamalla huipputason kilpaurheilu- sekä harrastetason toimintaa yhä uusille ryhmille.